1999 yılından beri, faaliyet gösteren Cahit Kaya A.Ş., sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimi, kendine özgü tasarımları ve ses getiren projeleri ile Alaçatı’ya değer katmaya devam etmektedir.

Başta Çeşme-Alaçatı olmak üzere, Ege Bölgesi’nde faaliyetlerine devam eden Cahit Kaya A.Ş., Çok sayıda eşsiz projeye imzasını atmış. Bir çok yeni projeyide yürütmektedir. Vizyonu, modern, estetik ve güvenli konut anlayışıyla, her detayın titizlikle düşünüldüğü yaşayan mekânlar yaratmaktadır.

Konfor ve estetiği temel alan, teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak “farklı ve estetik çözümler” üreten bir firmadır.

Cahit Kaya Yapı A.Ş.’nin oluşturduğu markalar, bölgenin mimari anlayışına dikkat eden, en üst düzey teknik ve mühendislik uygulamalarının benzersiz mimari tasarım çizgileriyle bütünleştirildiği projeleri, yenilikçi bir kalite anlayışıyla sizlere sunmaktadır.

Doruk Line A.Ş firmasının temelleri, 1989 yılında İzmir’in Bornova ilçesinde Doruk Alüminyum Doğrama Sanayi LTD. ŞTİ adıyla, inşaat sektörüne dinamik ve yenilikçi bir anlayış kazandırma amacıyla atılmıştır. Kuruluşundan bu güne kadar kaliteden ödün vermeyen, müşteri memnuniyeti odaklı profesyonellik anlayışıyla sayısız projelere imza atarak adını markalaştırmayı başarmıştır.

Yapı sektöründe Alüminyum ve PVC doğrama alanında kendini kanıtlayan firmamız, kurumsal kimliğini daha da öteye taşımak adına sektörel yatırımlarına devam etmektedir. Bu doğrultuda istikrarlı şekilde büyüyen yurt içi ve ihraç taleplerini karşılamak üzere İzmir’in Menemen ilçesinde 4500 m2 kapalı, toplam 6000 m2 alan üzerine kurulu üretim tesisiyle, istihdam ve satış ağını genişleterek faaliyetini sürdürmektedir.

Saygın, tecrübeli yönetim kadrosu ve alanında uzman personeliyle birlikte Doruk Line A.Ş çatısı altında birleşen firmamız; modern, estetik ve konforlu yaşam alanları sunan, eşsiz mimari projeleri hayata geçirmektedir.

Doruk Line A.Ş , çevreye ve insan yaşamına duyarlı sorumluluk bilinciyle, müşteri memnuniyetini esas alan ilkeler doğrultusunda büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

NESAN GRUP Şirketleri, 40 yılı aşkın süredir Otomotiv Tedarik Sanayi, Eğitim ve İnşaat sektörlerinde faaliyetlerini,  artan bir ivme ve gelişim ile sürdürmektedir.

Grup Şirketlerinden Nesan Otomotiv A.Ş, dünyadaki lokomotif endüstrilerin başında gelmekte olan Otomotiv Sanayisine, Elektromekanik ve Elektronik ürün gruplarındaki  ürünlerin, tasarım ve üretimlerini gerçekleştirmektedir. Gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı olmak üzere birçok Otomotiv Ana sanayi firmasının tedarikçisi olan Nesan Otomotiv A.Ş. , başta Avrupa ülkeleri olmak üzere hayata geçirdiği ürünlerin 4 kıtada ihracatını yapıyor olmanın gurunu taşımaktadır.

Bir diğer Grup Şirketi olan  Nesan Özel Eğitim A.Ş, 2013 yılında İstanbul’da 4 ayrı okulda eğitim veren İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları ile iş birliği ile güzel İzmir’imize Eğitim Sektörünün öncü markalarından biri olan İTÜ GVO’yu kazandırmıştır. Nesan Özel Eğitim A.Ş,  2014 yılında faaliyetlerine başlamış olup, günümüzde 1000 öğrenci kapasitesine sahip modern kampüsü ile eğitim hizmeti vermektedir.

İnşaat Sektöründeki temsilcimiz Nesan İnşaat A.Ş, 2005 yılından itibaren nitelikli yapılar üretmek amacıyla kurulmuş olup,  günümüze kadar kalite, konfor ve teknoloji odaklı konut ve endüstriyel yapı projelerini başarıyla hayata geçirmiştir.

Call Now ButtonBilgi ve Satış